top of page

תקשורת מקרבת

ריפוי ובנייה של יחסים

תמונה של הספר תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת היא שיטה שיצר ד"ר מרשאל רוזנברג. היא ידועה ביכולתה ליצור פריצות דרך משמעותיות וביכולתה לפתור בעיות מסובכנות וקשות במהירות מפתיעה.

מריפוי והעמקה של יחסים קיימים במשפחה, בעבודה, בין חברים ובקשרים רומנטיים, תקשורת מקרבת עזרה ועדיין עוזרת לפתור סכסוכים מורכבים בין קבוצות ומונעת אלימות בכל צורותיה.

בשבילי, תקשורת מקרבת היא דרך ,לדבר את האמת האובייקטיבית ברמה הכי גבוהה שיש. היא דרך להביא תובנות רוחניות גבוהות לשפת היומיום. תקשורת מקרבת מאפשרת לנו להחזיר לעצמנו את העוצמה שאיתה נולדנו, למצוא את החופש הפנימי שלנו, לקחת אחריות, לפתוח את הלב באומץ ולהגיד עד למקסימום את הסיכוי שאלה שאנו מתקשרים יבחרו לעשות כך גם :)

לאלה מכם שמכירים את הנוסחה של תקשורת מקרבת (שהיא מדהימה) אומר שאני לא תמיד עובד איתה או מלמד אותה. בשבילי עקרונות התקשורת המקרבת הם דבר חי ונושם שאפשר להכיר בתוכנו. ומרגע שאנחנו מזהים את עקרונות התקשורת המקרבת מהדהדים בתוכנו בהרמוניה, אנחנו עוברים שינוי מהותי ואיתנו - כל מערכות היחסים שלנו.

דרך למידה ועבודה עם תקשורת מקרבת האדם עצמו מתפתח אישית ורוחנית תוך שהוא לומד לראות את המציאות ואת ההתרחשויות השונות בחייו בצורה אובייקטיבית יותר, ללא שיפוטיות ו/או עריכה, להבין בדיוק מה הצרכים שלו והרצונות האמיתיים שלו, להכיר את הרגשות שחיים בו בכל רגע, וללמוד לבקש בצורה שנותנת חופש לאחר לפעול על פי צו ליבו. לבסוף, אנחנו לומדים איך לתקשר את כל אלה בצורה זורמת, אמיתית ועוצמתית :) 

המלצות

 יסמין פנחס, אומנית ובעלת עסק

את אייל הכרתי לפני שלוש שנים, מאז חיי לא עצרו לרגע מלהשתפר. ההיכרות עם אייל והיכולת הנהדרת שלו ל-'החזקת מרחב' איפשרה עבורי תהליך של התפתחות אישית נקייה בלי התערבות מבלבלת ומלחיצה. בזכותו ובזכות המרחב שהחזיק עבורי נחשפתי לתחומים רבים ומגוונים שאותם הוא מתרגל וחוקר במשך שנים באופן יומיומי. אלה, שיפרו את חיי פלאים והיוו זרז לתהליכים מנטליים ופיזיים במסע הגדילה והצמיחה האישית שלי. למשל, תרגול של מדיטציות מגוונות באופן יומיומי, קריאת ספרי התפתחות אישית בהמלצתו המדויקת והחמה של אייל, תרגול תקשורת מקרבת, פתיחת עסק לאומנות שתמיד רציתי והובלתו להצלחה משגשגת, התנהלות חכמה עם כספים, הבחנה ברגשות, הבנה של מערכות יחסים ושיפורם. מעל לכל ובעיקר, הבנת מערכת היחסים שלי אל מול עצמי, כנות והיכולת להתפקס על הנאות החיים. בכל מפגש עם אייל אני לומדת משהו חדש שמעצים אותי ומביא תועלת לחיי. אני תמיד מעוניינת בעצתו ודעתו הנקייה, המפוקסת והממריצה. לעולם הוא לא ילחץ על אדם להקשיב לו, להפך, הוא יעודד ברגישות את האחר למצוא את האמת הפנימית שלו.

WhatsApp Image 2020-05-16 at 14.55.07.jp
תמונה של מרשל רוזנברג

פרטים נוספים:

זמן פגישה - בין 60-90 דקות. אצל כל אדם זה שונה. אחרי הפגישה הראשונה נדע יותר למה לצפות.

מיקום - עין הים, חדרה או בZoom (פגישה בזום היא מעולה, מניסיון רב)

bottom of page