top of page

The completion Process
ריפוי טראומות ילדות

תמונה של הספר קומפלישן פרוסס

הקומפלישן פרוסס הוא שיטה שיצרה Teal Swan, אחת מהמטפלות והמורות הרוחניות הכי משמעותיות בעולם כיום.

השיטה מביאה לריפוי עמוק, מהותי משמעותי ועוצמתי - שנשאר. לפי השיטה, הבסיס לכל קושי ואתגר בחיים שלנו כיום, הם בעצם טראומות ילדות שחווינו בגילאים מוקדמים שלא נתפרו או קיבלו מענה. בגלל שהן לא קיבלו מענה, יש בתוכנו מעין 'ילד פנימי' שעדיין חי את הטראומה שוב ושוב וגורם לנו לחוות דברים דומים לטראומה כדי שנפתור אותה.

ברגע שפותרים (או משלימים) את הטראומה, את הסיטואציה המקורית, הבעיות שאנו חווים בחיים שלנו נפתרות גם מעצמן. אנחנו משלימים חתיכה נוספת של הפאזל של מי שאנחנו ושל החיים שלנו (מכאן התמונה).

השיטה מקיפה מאוד וכוללת דמיון מודרך, חיבור פיזי לחוויה הרגשית והגופנית, קבלה מלאה של הרגשות, 'חזרה בזמן' שבה אנו עוזרים לילד הפנימי שלנו להתמודד עם האירוע הטראומטי, העברה של הילד למרחב בטוח - גן עדן אישי שנוצר במיוחד בשבילו - ולבסוף, התמזגות מלאה של הילד איתנו.

 

החוויה היא עוצמתית, כיפית, מצחיקה, משחררת, יצירתית, הרפתקנית ומאירת עיניים. היא ידועה ביצירת פריצות דרך בחיים של אנשים, מניסיון.

בנוסף, לאחר פגישה אחת או כמה, כבר תוכלו לתרגל את השיטה לבד, בלעדיי :)

כתבתי מדריך שמסביר בדיוק איך מבצעים את השיטה, שתוכלו להשיג כאן בקישור הזה.

המלצות

 יסמין פנחס, אומנית ובעלת עסק

את אייל הכרתי לפני שלוש שנים, מאז חיי לא עצרו לרגע מלהשתפר. ההיכרות עם אייל והיכולת הנהדרת שלו ל-'החזקת מרחב' איפשרה עבורי תהליך של התפתחות אישית נקייה בלי התערבות מבלבלת ומלחיצה. בזכותו ובזכות המרחב שהחזיק עבורי נחשפתי לתחומים רבים ומגוונים שאותם הוא מתרגל וחוקר במשך שנים באופן יומיומי. אלה, שיפרו את חיי פלאים והיוו זרז לתהליכים מנטליים ופיזיים במסע הגדילה והצמיחה האישית שלי. למשל, תרגול של מדיטציות מגוונות באופן יומיומי, קריאת ספרי התפתחות אישית בהמלצתו המדויקת והחמה של אייל, תרגול תקשורת מקרבת, פתיחת עסק לאומנות שתמיד רציתי והובלתו להצלחה משגשגת, התנהלות חכמה עם כספים, הבחנה ברגשות, הבנה של מערכות יחסים ושיפורם. מעל לכל ובעיקר, הבנת מערכת היחסים שלי אל מול עצמי, כנות והיכולת להתפקס על הנאות החיים. בכל מפגש עם אייל אני לומדת משהו חדש שמעצים אותי ומביא תועלת לחיי. אני תמיד מעוניינת בעצתו ודעתו הנקייה, המפוקסת והממריצה. לעולם הוא לא ילחץ על אדם להקשיב לו, להפך, הוא יעודד ברגישות את האחר למצוא את האמת הפנימית שלו.

WhatsApp Image 2020-05-16 at 14.55.07.jp
תמונה של טיל סוון

פרטים נוספים:

זמן פגישה - בין 60-90 דקות. אצל כל אדם זה שונה. אחרי הפגישה הראשונה נדע יותר למה לצפות.

מיקום - עין הים, חדרה או בZoom (פגישה בזום היא מעולה, מניסיון רב)

"האם אני צריך להביא/להכין משהו לפגישה? כמו טראומה מהילדות?"

ממש לא. חלק מהשיטה היא למצוא בדיוק על מה צריך לעבוד. אתם באים בדיוק כמו שאתם עם משהו שאתם רוצים לשפר/לפתור בהווה שלכם. אני כבר אמצא את השורש ;)

bottom of page