top of page

קורס 30 הימים לאהבה עצמית

לפני שתוכלו למשוך את אהבת חייכם,

תהיו חייבים ללמוד לאהוב את עצמכם עד הסוף,

אי אפשר להתווכח על זה.

האם יצא לך אי פעם לחוות ספקות כלפי עצמך?

אז איך מישהו/י אחרים יכולים להרגיש בטוחים לגביך? 

אין דבר יותר חשוב מאהבה עצמית למשיכת זוגיות החלומות שלכם. עוד לא לגמרי מבינים למה? אזכיר לכם:

  • היקום משקף לנו את איך שאנחנו מרגישים כלפי עצמנו ולכן לא נוכל למצוא מישהו/י שבאמת יאהבו אותנו עד שלא נאהב לגמרי את עצמנו.

  • אהבה עצמית היא הבסיס לביטחון עצמי ובלי ביטחון עצמי לא תרגישו ראויים להיות עם בן/בת הזוג האידיאליים שלכם (לא מאמינים לי? תסתכלו מסביב על כל האנשים המדהימים שנמצאים עם אנשים שלא טובים להם ושמתחת לרמה שלהם. אלה אנשים מדהימים שעוד לא למדו לאהוב את עצמם.)

  • אם לא תאהבו את עצמכם, גם אם אחרים יאהבו אתכם אתם לא תאמינו להם ולא תוכלו להרגיש את זה (אפילו תחשבו שהם משקרים לכם.)

ואלו רק שלוש מתוך אינספור סיבות.

אהבה עצמית היא תנאי בלתי מתפשר למשיכת הזוגיות האידיאלית שלך.

אז אם את/ה חכמים כמו שאני יודע שאתם (מאחר והגעתם עד לכאן) אתם מבינים שאתם צריכים לקחת החלטה ולעשות צעד כדי למצוא פיתרון לבעיה הזו.

והפיתרון הכי טוב שקיים הוא 'קורס 30 הימים לאהבה עצמית'.

אז מה זה אתגר 30 הימים לאהבה עצמית ואיך הוא מורכב?

האתגר הוא תוכנית שנבנתה כדי לעזור לכל מי שחפץ בכך, לצעוד צעדים משמעותיים לעבר עצמו, לעבר אהבה וקבלה עצמית שלמות.

הוא אורך 30 ימים, כשכל יום לוקח בין חצי שעה לשעה וכולל 30 מדיטציות שונות, משימות ותרגילי עומק, טקסטים, סרטוני הסבר, שאלות מאירות עיניים ועוד הרבה הרבה דברים, חוויות שיעיצימו ויחזקו אתכם ויקרבו אתכם לעצמכם.

בין היתר, האתגר יעצים ויחזק אתכם, את היכולת שלכם לאהוב ולהעריך את עצמכם, להיות אסרטיביים ולשמור על הגבולות שלכם, לרפא את עצמכם ולסלוח לעצמכם, להיות מחוברים לגוף שלכם, להעריך ולאהוב אותו, להעלות בצורה משמעותית את הביטחון העצמי שלכם, לפתח את היכולת לבקש את מה שמגיע לכם בלי להתנצל על כך, ועוד הרבה הרבה דברים שחשובים לחיים מאושרים.

בכל יום תהיו יותר עוצמתיים, מגנטיים ומושכים ואי אפשר יהיה לעמוד בפניכם :)

מה עוד אני מקבל ברגע כשאני נרשם לאתגר?

1.קהילה סודית וסגורה למשתתפי האתגר! 
 

בתוך הקהילה הסודית של משתתפי האתגר תוכלו להכיר את האנשים הכי איכותיים שיש, לשתף חוויות (רק אם תרצו כמובן) ולקבל עצות ממשתתפים אחרים. ביחד, אני והקהילה נתמוך בכם, נחזק אתכם ונוודא שאתם צולחים את האתגר :)

שווי הבונוס: 1000 ש"ח לשנה של פעילות - חינם למשתתפי האתגר

2.לייב שבועי לקהילה

מעבר לתכני האתגר עצמו, אחת לשבוע אני אקיים שידור לייב Q&A לקהילה, שם אפשר לשאול אותי שאלות בזמן אמת, זה אמנם מפגש קבוצתי אך אני אעזור לך באופן אישי לעבור אתגרים שנמצאים בדרך בינך לבין השגת הזוגיות שאת/ה חולמים עליה.

 

שווי הבונוס: 1600 ש"ח לחודש של פעילות - חינם למשתתפי האתגר

סה"כ שווי הבונוסים 2,600 ש"ח, עכשיו בחינם לנרשמי האתגר במחזור הזה בלבד.

את האתגר עברו כבר למעלה מאות אנשים בארץ ובעולם, והתוצאות לא מאחרות לבוא, אנשים מדווחים על שינוי אנרגטי ענק כבר בתוך השבועיים הראשונים של האתגר, מהניסיון שלי ושל מאות אנשים אחרים, קורס כזה יכול להיות בדיוק מה שיוציא אנשים מדיכאון, יעזור להם למצוא את בן/בת הזוג שלהם, ייתן להם מוטיבציה ליצור מהפך בחיים, יעורר בהם את האומץ הדרוש כדי לגשת לעבודת חלומותיהם (שלפני הם חששו שאולי "הם לא מספיק טובים בשביל אפילו להגיש מועמדות"). כמה משתתפים מהאתגר אפילו התקשרו אליי ואמרו לי אישית שזו הייתה אחת החוויות הכי משמעותיות שהיו להם בחיים, ויש כאלה שאולי במהלך הקורס ירגישו לראשונה בחייהם שהם באמת מכירים את עצמם ושהם באמת אוהבים את עצמם כמו שהם.

זה אמנם היה ממש על קצה המזלג, כי הדף קצר מלהכיל את ההשפעה של האתגר על חיים של כל כך הרבה אנשים, ובכל זאת, כמה לדעתך שווה שדרוג חיים כזה? אם ננסה לתרגם את זה לכסף, מה יהיה תג המחיר הנכון לאתגר שהולך לחסוך לך שנים או אולי עשרות שנים של חיפוש עצמי, תסכול, עליות וירידות ואפילו יאוש?

אז מבחינת רוב האנשים זה Priceless במלוא מובן המילה, אי אפשר פשוט למדוד את זה בכסף, ובכל זאת כאשר הוצאתי את האתגר לראשונה, רציתי שהוא יהיה במחיר שיאפשר לכל אדם שחשוב לו לשפר את חייו להשתתף באתגר, לכן המחיר שנקבע היה בסה"כ 1,200 ש"ח לכל משתתף באתגר, מצד אחד, מחיר זול מאוד עבור מה שהמשתתף מקבל, ומצד שני דמי רצינות מספיק ראויים לכך שכל מי שנרשם לוקח את האתגר ברצינות והוא בא כדי להשלים אותו ולהשיג הגשמה ואהבה עצמית אמיתית.

 

אבל, בעקבות אירועי התקופה האחרונה (הקורונה) החלטתי שאני רוצה שכל אדם שרוצה יוכל להשתתף באתגר, בלי לחשוב על הנושא הכספי כמגבלה, לכן החלטתי לתת הנחה משמעותית מאוד. במקום המחיר הרגיל של 1,200 ש"ח אפשר להירשם היום בלמעלה מ75% הנחה.

בנוסף, בגלל שאני כל כך בטוח בהצלחה שלך בקורס, אני נותן לך תעודת אחריות מלאה:

תעודת אחריות.png
הרשמה

מבצע בלעדי ל20 הנרשמים הראשונים:

האתגר המלא, כולל כל הבונוסים

במחיר מיוחד,

 במקום 1200

 

עכשיו במבצע רק 297 ש"ח

מלאו את הפרטים מטה כדי לתפוס מקום בקורס! 

משתתפי הקורס מפרגנים

אולגה, 30, סטודנטית לתואר שני לפסיכולוגיה קלינית​ מספרת על החוויה שלה:

82874290_10157742523239020_5370225617117

שירי פרופטה בסר מספרת על החוויה שלה:

 

❞מומלץ בחום רב. אני מאחלת לכל אדם שאני אוהבת ולכל אדם בכלל לאמץ בדרך קבע את התרגילים שבאתגר. בנוסף המדיטציות נפלאות במיוחד, ואני יכולה לאמר שגם חברות שהתקשו להתמיד בתרגילים הצליחו להתחבר לתרגולי המדיטציה שעשויים בשלמות. מההנחיות שניתנות בקול נעים ומרגיע ועד למוסיקה שלי אישית איפשרה ממש לצלול פנימה ובכך העמיקה את החוויה.❞

רחלי אלומה, מלווה תהליכי התפתחות, מטפלת ומחנכת:

 

❞הקורס היה עבורי חוויה נהדרת ומשמעותית. הוא איפשר לי להכנס יותר פנימה, להעמיק את ההיכרות עם עצמי ואת האהבה אליי..

אתה אייל, יש בך שילוב ממגנט של לב פתוח ואוהב אדם באשר הוא, עם צניעות רבה וכמובן הכי חשוב - אותנטיות: אתה עברת, אתה חי, ואתה מדגים את כל מה שאתה מדבר עליו. אתה לא אדם המתנשא מעל אלה שמאחוריו אלא מגיש להם יד מזמינה לבוא עם הבטחת התמיכה שלך בדרך. הקול שלך מאוד נעים ושובה לב. נעים ללכת אחריך.❞

131380820_3828403477247293_6021278709957
Picture1.png

דוד יוסף, מטפל במגע וסטודנט לפסיכולוגיה:

 

❞קודם כל תודה רבה אייל, הבחור הקסום הזה הביא לנו את הקורס/אתגר הזה, תיקשר/חיבר אותו מתוך מעמקי ליבו כדי לעזור לנו לפגוש את עצמנו בצורה האינטימית ביותר. מומלץ ביותר לכל מי שחפץ לשדרג את איכות החוויה של חייו (:❞

אז אייל, איך נרשמים לאתגר?

מאוד פשוט, כדי להירשם לאתגר כל מה שצריך לעשות זה למלא את הפרטים בטופס שנמצא במרכז העמוד הזה, המערכת תעביר אותך לדף תשלום מאובטח ולאחר שמילאת את פרטי התשלום האתגר המלא ישלח אליך ישירות למייל, יחד עם שאר הבונוסים וההתחברות לקהילה, מתרגש מאוד בשבילך ואשמח לפגוש אותך ממש עוד מעט!

bottom of page